pov mea

Povestea mea de dragoste cu intamplari, sfaturi, pareri ?
navalici
New member
Mesaje: 1
Membru din: 30 Dec 2012, 13:55

pov mea

Mesaj de navalici »

vreau sa va spun ca eu in 25ani de cate ori am av relatie cu vreo femeie am dat numai peste panarame materialiste si parsive si mincinoase iar pe toate siturll de pe net e plin de vipere cu limbi ascutite si mincinoase care mint spuna nd chestii de genu VREAU RELATIE SERIOASA ,SA MI FAC O FAMILIE SA GAS UN BAIAT CARE SA NU MA INSELE ASTEA sunt minciuni pt a ne fraieri pe noi barbatii care suntem prost creduli si isi bat joc de noi
ca ex am av primu contact cu o tepara de pe situ asta IUBIRE COM
care are 3 prf pe sait false si se int cu mai mult prb a mai tepuit pe altii
si acum va dau numele teparei suflet stelist sau andreea2013 si andra sa va ferit de ea
INCONCLUZIE cand va cun cu respectiva nu neap asta oricare vedeti ce comp are
ca ex dac incepe cu sti un pic sau amana int ,inchde tel ,tine tel pe sil scimba sub datii cu flit si nu mai fit prosti ca mn dac cititi mes asta osa mi multumiti si o sa va conv singuri ca femeile di ziua de azi sunt niste materialiste si aventuriere si mincinoase
razvan_flaviu
New member
Mesaje: 5
Membru din: 05 Feb 2013, 09:33

Re: pov mea

Mesaj de razvan_flaviu »

Mersi omule.

Apreciez.

Inteleg ce spui. Si eu am patit la fel cu femeile. In mare parte ai perfecta dreptate.
Sper sa apara ceva bun si pentru noi.

Poate mai exista si femei serioase. E greu, dar cred ca pana la urma va fi bine. :)
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.