Id-uri fete care dau tepe pe net...

Pentru anunturi matrimoniale, scrie un anunt daca esti singura si doresti sa intalnesti un baiat / barbat.
Vizitator

Id-uri fete care dau tepe pe net...

Mesaj de Vizitator »

Daca vorbiti cu o fata care are id-ul dulcikadulcika23 sa stiti ca e teapa...inventeaza scuze ca ii taie netu ca nu are tel...ca poate poate prosteste pe unu...si cand nu poate dispare deodata...
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Re: Id-uri fete care dau tepe pe net...

Mesaj de iubire »

Sunt fete care va cer sa le cumparati bilete de avion iar ulterior veti fi inselati / pacaliti, intrucat acestea nu vor calatori in strainatate si nici nu vor returna banii platiti pe biletul dus - intors. Iata un exemplu de cerere din partea unei fete :

" Subsemnata GHITA IONESCU EUGENIA NICOLETA , nascuta la data 17.07.198*, Adresa strada:Martir Marius Ciopec,nr.**,ap.**,etaj **,Timisoara,judetul:Timis , CNP 2810717023***, cer agentiei MATRIMO SRL sa se ocupe de organizarea calatoriei in Franta in perioada 18.04.2012-10.05.2012 si sa imi cumpere bilet dus intors ptr avion. In caz de anulare a calatoriei de catre mine, ma oblig sa restitui banii cheltuiti de agentie pentru acel bilet. Nume si prenume: Ghita Ionescu Eugenia Nicoleta. Adresa de Mail : mailto:eniky85@yahoo.com">eniky85@yahoo.com " Declaratie facuta pe 7/03/2012.

Alte exemple de fete care au dat dovada de neseriozitate fata de o agentie matrimoniala, cititi aici (in josul paginii) : pe internet

Nu trimiteti niciodata bani prin western union pe baza unor promisiuni fictive. In Romania s-a dezvoltat acest fenomen de inselaciune. Sunt foarte multe fete care doar cu aceasta se ocupa.
decebal86
Member
Mesaje: 12
Membru din: 27 Mai 2012, 14:28

Re: Id-uri fete care dau tepe pe net...

Mesaj de decebal86 »

Celebrele "Russian mail brides" :lol:
studenttimid
New member
Mesaje: 3
Membru din: 17 Noi 2014, 15:44
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Id-uri fete care dau tepe pe net...

Mesaj de studenttimid »

Nu mai exista fete serioase in lumea asta... deci in cine sa am incredere?

de exemplu, mi-a trimis odata mesaj una, era "nervoasa" ca i-am raspuns dupa cateva ore si nu imediat la moment, pe urma aflu ca era deja casatorita ... ia spuneti voi, mai exista pe internet fete serioase ?

dar problema este ca nu cunosc sa mai existe vreo agentie matrimoniala in Romania la modul real, fara inselaciuni si fara "costuri" uriase, care sa-mi ofere posibilitatea de a cunoaste si "off-line" persoane reale la fata in fata in orasul respectiv sau localitatea cu pricina.

Iar cand vine vorba de distanta sau de deplasare din alt oras, prea multe au ales sa se limiteze doar la "zona" lor, fara sa le intereseze ca astazi exista si mijloace moderne de transport in comun.

Nu voi putea crede sau a avea incredere in cineva pana nu vad personal in viata mea privata ca pot avea sotie buna si fidela.

Si sa va mai spun de mentalitate : " o femeie oricand isi gaseste un barbat, doar sa faca ochi dulci si sa-si ridice putin fusta " ... ,

sau ca fiecare gen gandeste despre reciproca ca este cea mai cea neagra " oaie " ...

sau " mandrie si prejudecata " ...

Peste tot in tara asta prea multa prejudecata... mai degraba m-as muta in alta tara, precum Germania sau Suedia ...
ca in Romania nu am gasit .
taurelus37
New member
Mesaje: 3
Membru din: 29 Apr 2016, 11:58

Re: Id-uri fete care dau tepe pe net...

Mesaj de taurelus37 »

Ce dracu toti cautam iubire? Femeile sunt posedate! cele care nu sunt..au nevoie de bani.. ca sa si intretina viata! totul e interes! iar cele mai bune femei sunt din ce in ce mai rare! (cele bune sunt luat de demoni care isi bat joc de ele si le transforma in rele ulterior) viata e o mizerie.. uitati va in jurul vostru! ce iubire? aici nu mai e iubire..e doar ura! daca am avea arme..ne am omora unii pe altii! ce dracu.. mai tot vorbiti de iubire..
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.