Femeie divortata din Sibiu, caut barbat

Pentru anunturi matrimoniale, scrie un anunt daca esti singura si doresti sa intalnesti un baiat / barbat.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Femeie divortata din Sibiu, caut barbat

Mesaj de iubire »

Anunt primit spre publicare la redactie / Eu sunt: Femeie 42 ani, un copil. Caut relatie serioasa cu Barbat Orasul: Sibiu, Romania.

Despre mine: Incerc sa ma rup de tot ce simt, dar nu pot pentru ca inevitabil gandul imi fuge la tine. La cel pe care il caut si pe care nu l-am gasit inca. Ma intreb daca vreodata te voi intalni?... Mi-e atat de frica de faptul ca intr-o zi s-ar putea sa o iau la stanga in loc de dreapta, s-ar putea sa plec de acasa cu cinci minute mai devreme sau mai tarziu si astfel nu ne vom mai intalni… sau pur si simplu ca intr-o zi vom trece unul pe langa celalalt fara sa ne privim.

Sunt o femeie normala, cu suisuri si coborisuri ,cu credinta ca undeva ,candva voi gasi fiinta care ma va completa si pe care sa o completez. Vreau sa re-nasc ,sa pot spune " Sufletul meu ma cunoaste ca fiind cel caruia nu-i lipseste nimic ". Imi doresc o relatie de durata (pe viata daca se poate) bazata pe comunicare, prietenie, iubire.

Dar oare daca ne-am privi ne-am recunoaste? Inscrie-te pe site class="postlink" cupidon.ro">cupidon.ro

Tag : Femeie divortata din Sibiu, caut barbat
midland
New member
Mesaje: 1
Membru din: 26 Aug 2010, 14:58

Raspuns

Mesaj de midland »

Speranta moare ultima nu inceta sa speri caci va veni si pe strada ta soare.Eu sper de 7 ani sa gasesc pe cineva dar am cate o ziin care nu stiu ce sa mai fac ,incotro sa o mai apuc si incerc sa trec cat mai usor de greul din acele momente .Este greu si de multe ori imi spun mie ca am dreptul la o a doua sansa in viata si asa cum eu am dreptul ai si tu.Eu am fost mult timp plecat intre straini si nu am avut cine sa imi spuna o vb buna si a fost iesit din comun de greu asa ca daca doresti si iti face placere putem coresponda sau de ce nu sa ne si cunoastem.O sa ma gasesti pe site cu nickname MIDLAND am 42 ani si sunt din SB.O zi placuta sa ai.
mirel
New member
Mesaje: 2
Membru din: 20 Ian 2012, 18:57

oare esti cu adevarat reala?

Mesaj de mirel »

am ramas paf,nu pot crede ca o femeie ca tine nu are un suflet adevarat langa ea,esti superba,oare si sufletul il ai la fel?.Sper din toata inima,ma intrebi ce cauti cu adevarat,oare cauti caldura,iubire liniste,un tata adevarat copilului tau sau cauti altceva.Sunt un om simplu,am 44 de ani si sunt din Fagaras,sunt singur de un an si sincer mam saturat de singuratate.Momentan sunt in Spania pentru ca in tara mea nu am reusit sa realizez ceea ce as dori sa ofer celo ce vor fi lange mine.Daca esti interesata si cu adevarat asta cauti atunci astept un semnal pe id simionmircea98 sau un bip pe 642896072 .Daca doresti o aventura atunci renunta.URASC MINCIUNA DIN TOT SUFLETUL. :D
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Re: Femeie divortata din Sibiu, caut barbat

Mesaj de iubire »

@mirel, scrie acolo ca acel anunt a fost "primit spre publicare la redactie". Nu este vorba de mine. Eu nu caut pe nimeni, sunt deja casatorita. Imi pare rau cate-am dezamagit. :)
mirel
New member
Mesaje: 2
Membru din: 20 Ian 2012, 18:57

Re: Femeie divortata din Sibiu, caut barbat

Mesaj de mirel »

Nu are importanta,scuze,poate fi valabil si pentru titulara anuntului
Vizitator

Re: Femeie divortata din Sibiu, caut barbat

Mesaj de Vizitator »

esti foarte draguta
Vizitator

Re: Femeie divortata din Sibiu, caut barbat

Mesaj de Vizitator »

liviuvio scrie:esti foarte draguta
imi placi
marius2015
New member
Mesaje: 1
Membru din: 19 Apr 2015, 12:50

Re: Femeie divortata din Sibiu, caut barbat

Mesaj de marius2015 »

buna doresc sa te cunosc ma numesc marius mai multe vb la tel 0724109772 o zi frumoasa
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.