Tanar student 22ani Bucuresti caut iubita

Pentru anunțuri si întâlniri scrie un anunt matrimonial aici daca esti singur si dorești sa întâlnești o fata sau o femeie.
studenttimid
New member
Mesaje: 3
Membru din: 17 Noi 2014, 15:44
Localitate: Bucuresti
Contact:

Tanar student 22ani Bucuresti caut iubita

Mesaj de studenttimid »

Eu sunt din Bucuresti, inca student, la o facultate care nu mi-ar asigura viitorul d.p.d.vd. material, dar as mai urma inca o facultate care totusi va costa pentru mine, dar ma voi stradui. Sunt tanar, am 22 ani, desi arat ca mai adolescent, am 173m, aprox. 57kg, brunet, cu ochi caprui, simplu, sentimental, putin timid, sensibil, necasatorit si fara sa fi avut vreo relatie pana acum, locuiesc cu parintii momentan si am trecut recent printr-un incendiu. Caut o fata draguta sau o domnisoara cat de cat atragatoare, pentru o relatie serioasa de lunga durata, prietenie sau poate chiar casatorie (pentru toata viata). Nu am pretentii mari. Caut amicitie, iubire, incredere, stabilitate si putin romantism. Caut o iubita alaturi de care sa ma bucur, cu care sa pot comunica cu incredere, in bratele careia sa zambesc, momente de fericire si iubire. Sa fiu iubit si Sa iubesc patimas asa cum nu as mai putea iubi pe nimeni si alaturi de care sa imi pretuiesc clipa traita. Rog seriozitate. Pot fi contactat prin mesaj privat. Sau la telefon 0771489695.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.