Femeie singura caut barbat

Pentru anunțuri si întâlniri scrie un anunt matrimonial aici daca esti singur si dorești sa întâlnești o fata sau o femeie.
Avatar utilizator
Cupidon
Site Admin
Mesaje: 285
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Femeie singura caut barbat

Mesaj de Cupidon »

Ma numesc Silvia, sunt divortata, am 54 de ani si locuiesc singura. Sunt o persoana serioasa si imi doresc intr-adevar sa gasesc o companie pentru ca singuratatea e groaznica. Am cunoscut pe alte site-uri barbati dar spre marea mea dezamagire nu am intilnit nici unul care sa-si doreasca o relatie serioasa ci , simplu , doar sex. Am o poveste de viata f. trista si as putea sa scriu o carte despre viata mea .

Nu mi-am pierdut insa speranta ca intr-o zi voi gasi sufletul pereche. De aceea, sunt pe acest site si cine stie poate aici voi avea putin noroc. O saptamina buna si numai bucurii! Esti tare scumpica, te admir din tot sufletul si sa fii fericita. Cu simpatie , Silvia Profil: silvi53 ( Acest mesaj apartine profilului respectiv)
Vizitator

Re: Femeie singura caut barbat

Mesaj de Vizitator »

buna draga eu ma numesc dan din covasna si as vrea sa ne intalnim ce zici pa
nininicu
New member
Mesaje: 1
Membru din: 22 Mar 2012, 10:46

Re: Femeie singura caut barbat

Mesaj de nininicu »

.am trecut sa-ti las gandul meu de bine .
.. soarele sa-ti lumineze mereu sufletul, vantul sa-ti risipeasca gandurile grele, ploaia sa spele grijile si nemultumirile, curcubeul sa-ti aduca zambetul... un gand curat ca lacrima...o zi superba! Intre doua clipe de vis, traieste o realitate minunata, intre doua sperante, picteaz-o in suflet pe cea mai frumoasa, iar intre doi prieteni, alege-l pe cel in preajma caruia poti fii tu insuti.... Daca viata ti-a daruit un vis, atunci ... viseaza-l ! Daca viata ti-a daruit o speranta, atunci... spera ! Daca viata iti va darui o dragoste adevarata, nu pierde timpul, nici visand, nici sperand... pur si simplu, iubeste
Hai sa ne cunoastem! id mess nininicu
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.