De ce barbatii insurati doresc ceva nou?

Organizarea nuntii, verighete, rochii de mireasa, costume, invitatii, flori fotograf si filmare, muzica, tort etc
Vizitator

De ce barbatii insurati doresc ceva nou?

Mesaj de Vizitator »

Toate femeile se intreaba acest lucru ei bine..parerea mea este ca datorita faptului ca acasa nu mai gasesc ceea ce cauta si pentru ca monotonia de ani de zile...ce este de facut?
1.Schimba-ti atitudnea fi mai indrazneata
2.Fa o schimbare in garderoba ta
3.O noua tunsoare ii va capta atentia
4.fa-i surprize placute macar de 3 ori pe saptamana
Multa multa bafta!
IUBIRE MUUUULTA!
Vizitator

Re: De ce barbatii insurati doresc ceva nou?

Mesaj de Vizitator »

Dupa casatorie femeile fac gresala fatala sa nu le mai intereseze aspectul exterior, atitudinea lor se schimba, devine mai pasiva, delasatoare.
Se stie din totdeauna ca barbatul este atras de infatisarea, aspectul placut, ingrijit al femeii. Odata cu delasarea sotie, sotul devine din ce in ce mai interesat de alte femei care au acel look atractiv pe care sotia l-a avut candva. Noutatea incinta pe oricare individ, ii face viata mai picanta, mai atractiva. De aici intervin si discutiile aprinse intre cei doi.
mihi
Member
Mesaje: 61
Membru din: 26 Aug 2010, 13:58

Re: De ce barbatii insurati doresc ceva nou?

Mesaj de mihi »

Vad ca a-ti adus in discutie doar doar latura vestimantala si look-ul fenomenului. Eu totusi cred ca e un cumul de factori. Nu cred ca depinde doar de faptul cum arata o femiei, cum se poarta. De multe ori asta nici nu intra in calcul. Voi vre-ti in permanenta sa cuceriti pe cel de langa voi. E un lucru super-frumos. Dar acest lucru nu trebuie s-al faceti doar pe plan vestimental si si pe plan spiritual. Fiti alaturi de ei, ca-i de bine o ca-i de rau. Barbatul va avea nevoie in permanenta de sprijin si acel sprijin pe care-l cauta il gaseste doar in voi.
Deci fiti alaturi de sotii vostri si...doar iubitii. Restul vine de la sine. Barbatii sunt slabi. Cad repede in plasa altor femei in special cand ceva scartie.

Iubitiva mult!
Vizitator

Re: De ce barbatii insurati doresc ceva nou?

Mesaj de Vizitator »

mihi scrie:Vad ca a-ti adus in discutie doar doar latura vestimantala si look-ul fenomenului. Eu totusi cred ca e un cumul de factori. Nu cred ca depinde doar de faptul cum arata o femiei, cum se poarta. De multe ori asta nici nu intra in calcul. Voi vre-ti in permanenta sa cuceriti pe cel de langa voi. E un lucru super-frumos. Dar acest lucru nu trebuie s-al faceti doar pe plan vestimental si si pe plan spiritual. Fiti alaturi de ei, ca-i de bine o ca-i de rau. Barbatul va avea nevoie in permanenta de sprijin si acel sprijin pe care-l cauta il gaseste doar in voi.
Deci fiti alaturi de sotii vostri si...doar iubitii. Restul vine de la sine. Barbatii sunt slabi. Cad repede in plasa altor femei in special cand ceva scartie.

Iubitiva mult!

De acord cu tine, Mihi! Barbatul apreciaza look-ul unei femei dar si atudinea plina de intelegere, gigasia, atitudinea lipicioasa, complice a femeii. Ei sunt niste copii mari ce isi doresc pe langa sotie si amanta si o mamica care sa-i rasfete si sa-i alinte si aline mereu, mai ales atunci cand sunt bolnavi.
Iubesc femeile sigure pe ele, inteligente, cu initiativa. Totul tine de atitudine. Barbatul va fi incantat sa aibe alaturi de el aceea femeie ce stie sa imbine atitudinea mamoasa, cea de iubita si sotie.
Vizitator

Re: De ce barbatii insurati doresc ceva nou?

Mesaj de Vizitator »

Dar v-ati pus vreo data intrebarea ca poate si femeile vor ceva nou? ca poate si ele vor ca barbatii de langa ele sa le recucereasca ......poate ravnesc si ele la ceva ce de mult a apus in relatia lor?
Vizitator

Re: De ce barbatii insurati doresc ceva nou?

Mesaj de Vizitator »

am sa indraznesc sa raspund la acest topic cat mai realist ..... de ce? hai sa va spun varianta mea; in primul rand femeia este cea care trebuie sa faca un pas inainte ca '' farmecul '' ei sa ramana activ permanent ..... ma refer la patul conjugal .... e cel mai interesant si cel mai insemnat aspect. daca se '' rupe '' acest lucru, cu siguranta va interveni varianta '' soricelului ce isi schimba gaura ''. din experienta spun ca in casatoria anterioara (11 ani) eu am facut dragoste mereu '' cu pofta '' sa zic asa .... de ce ? ptr ca doamna este o femeie ce stie sa-si '' invarta '' barbatul in pat si in definitiv asta cauta barbatii ..... placere (desigur sa o si ofere), satisfactie, dorinta .....etc. e necesar si aspectul .... hainele .... dar patul e cel mai insemnat lucru. desigur, sunt si barbati ce exagereaza sau femei care fac la fel, dar in principiu vorbind despre normalitate cam asta e adevarul. sfatul meu e ca daca sunt femei ce isi iubesc sotii ..... sa faca posibil sa ofere maxima, numai asa isi poate pastra omul iubit aproape. femeile poate in general se implica prea mult cu, copii, joburile sau alte preocupatii neglijandu-si astfel de fapt casnicia, cele care fac intocmai cu siguranta nu tin la familie si la aspectul de a pastra un echilibru in viata lor. ceea ce am scris este experimentat de la a ...... z, nu scriu in gluma, doar incerc sa trezesc mintile unor femei ce gandesc total invers. poate au fost de ajutor literele scrise ..... dar intelegeti fetelor ..... lasati mandria la o parte ..... aveti un sot / prieten, dedicati-va.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.