De ce tinerele prefera barbatii batrani

Ai relatie cu probleme? Ai intrebari despre dragoste? Cauti sfaturi despre relatii! Cu ajutorul lui Cupidon treci mai uşor peste o despărţire, găseşti puterea să te îndrăgosteşti din nou, afli cum să-l cuceresti pe bărbatul viselor tale şi cum să ai o relaţie pasionala. Relaţii complicate şi tensionate, nepotriviri, despărţiri dureroase… sunt problemele pe care le poţi rezolva citind sfaturile noastre pe Forum.
felixx
Member
Mesaje: 100
Membru din: 29 Iun 2008, 14:56

Re: De ce tinerele prefera barbatii batrani

Mesaj de felixx »

:lol:
Ultima oară modificat 19 Iun 2009, 10:20 de către Vizitator, modificat 1 dată în total.
felixx
Member
Mesaje: 100
Membru din: 29 Iun 2008, 14:56

Re: De ce tinerele prefera barbatii batrani

Mesaj de felixx »

"Buna intrebare: dar de ce prefera batranii fetele tinere..? ca minte n-au, stare materiala varza, daca mai au si un plod.. O PLACEREEEE... poate pentru sex..?? Pai asta o obtii cu 100 euro, te-ai protejat, te-ai spalat si gata...

Nu, daca esti om, esti om si la 20 si la 30 si la 50 de ani... Eu m-am indragostit de o fata de 25 de ani si am trait o poveste de dragoste incredibila timp de 2 ani si jumatate... E adevarat ca uneori ma dadeam drept tata, dar tot atat de adevarat este ca am facut dragoste, nu sex, ne-am rezolvat impreuna mii de probleme si material nimic nu a contat. Acolo unde stapaneste dragostea, partea materiala chiar nu conteaza"

Parerea mea, pt. ca barbatii uita ca trec anii si peste ei, uita sa se vada cu ochii de MATUR (nu de adolescent), uita sa vada ridurile, pielea..... :lol: , corpul :lol: , uita penibilul , cat priveste a face "dragoste".....CER IERTARE , am vorbit cu destule 'TINERE care au avut o asemenea relatie, iar PAREREA lor REALA , .............chiar nu pot nici macar sa le "CITEZ"....
Dar pana la urma face ce vrea fiecare, cum vrea, ...dar eu nu pot uita 2 citate, care pot spune multe sau nimic (in functie de persoana care le citeste) ...
1."Nu trebuie sa ne simtim jigniti cand ceilalti ne ascund adevarul, de vreme ce noi ni-l ascundem adesea noua insine"( La Rochefoucauld)
2."Cea mai obisnuita minciuna este aceea pe care ne-o spunem noua insine" (Friedrich Nietzshe)

Multumesc pt. rabdare
felixx
Member
Mesaje: 100
Membru din: 29 Iun 2008, 14:56

Re: De ce tinerele prefera barbatii batrani

Mesaj de felixx »

:lol:
daniel_
Member
Mesaje: 29
Membru din: 05 Iun 2009, 15:56

Re: De ce tinerele prefera barbatii batrani

Mesaj de daniel_ »

pentru bani
felixx
Member
Mesaje: 100
Membru din: 29 Iun 2008, 14:56

Re: De ce tinerele prefera barbatii batrani

Mesaj de felixx »

Dragule :lol: ;) daca a fost TOTUL atat de PERFECT ...........(cu toate ca aceasta perfectiune era numai pt.tine....seara te duceai "ACASA.....LA FAMILIE" .....prin urmare :P DRAGULE nu poti spune ca ai trait cu EA, langa EA, te-ai TREZIT langa EA, te-ai CULCAT seara langa EA, etc........aaaaaaaaaa, scuze proprozitia era "ZI DE ZI" :) seara ACASA.......DE CE vorbesti la TIMPUL TRECUT????? Ce nu a mai TINUT?
Nu degeaba am INITIAT acest SUBIECT.
Multumesc pt rabdare
mozes
Member
Mesaje: 29
Membru din: 12 Iul 2009, 13:14

Re: De ce tinerele prefera barbatii batrani

Mesaj de mozes »

Si daca acel barbat mai invarsta si mai uratel ar fi "stungar, paznic,etc" oare atractia ramane la fel?
Multumesc pt rabdare
cosmin1982
New member
Mesaje: 3
Membru din: 21 Iul 2009, 09:25

Re: De ce tinerele prefera barbatii batrani

Mesaj de cosmin1982 »

tinere cu barbatii batrani ? o fi dragoste la prima vedere ? :), nu cred, un singur lucru urmaresc aceste fete : banii
te_ascult
Member
Mesaje: 34
Membru din: 07 Aug 2009, 15:41

Re: De ce tinerele prefera barbatii batrani

Mesaj de te_ascult »

rombest scrie:Cu tot respectul pentru batrani, totusi, oare cum se simte o fata tanara in compania unui barbat caruia ii atarna pielea in toate partile ? Si totusi exista atatea cazuri de fete tinere si barbati in varsta ? Sa fie oare un lucru atat de placut de care nu stiu eu ?
buna din nou o sa dau si eu cu parerea si la ce ai spus tu si la subiect voi incerca sper sa reusesc . nu condam ca de ex o fata de 25 de ani vrea unu de 35 in mintea ei undeva acolo ca ea cauta ceva mai matur mai sigur pe el si fel si fel de balari . o sa contiu nu mai am timp ca sunt la sala de net si nu mai am nici bani ... trebuie sa merg sa ceresesc iar sa pot veni sa ascult o muzica sa mai vad ce spune lumea si cine stie poate gasesc pe cineva
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.