Femeie din Pitesti pentru prietenie, casatorie.

Pentru anunturi matrimoniale, scrie un anunt daca esti singura si doresti sa intalnesti un baiat / barbat.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Femeie din Pitesti pentru prietenie, casatorie.

Mesaj de iubire »

Anunt primit pentru a fi publicat in forum de la doamna Cornelia din Pitesti :

Despre mine: O recenta pensionara (fara puncte de penalizare), 58 de ani, din orasul Pitesti cu un suflet si o inima inca tanara , cu chef de viata . Fosta salariata bugetara , timisoreanca stabilita in Pitesti, mama a 2 copii casatoriti si la casele lor, cu copii si ei , deci sant si bunicuta , divortata de f. multi ani, (mi-am crescut singura copii, fata si baiat ).

Locuiesc singura in apartament cu 2 camere impreuna cu cei 2 catelusi de companie, un canis alb si o pechineza talie mica .O relatie bazata pe incredere ,sinceritate si afectiune reciproca este parerea mea vizavi de viata de cuplu . Deschisa la tot ce este nou zi de zi, si in viata In cateva cuvinte despre mine, as putea spune ca sant o frunza purtata pe valurile invoburate ale vietii, dar care nu s-a lasat calcat in picioare.

Corpulenta: Tin dieta, Mediu . Inaltime : 165 cm

Hobby: Urasc minciuna si falsitatea, fatarnicia, in general oamenii fara caracter. Iubesc florile ,imi plac plimbarile si excursiile la munte si la mare , muzica buna, exclus manele, distractiile la diferite ocazii si evenimente calculatorul ,binenteles ,in fata caruia imi petrec momenta,cel mai mult timp,dansul, inotul, patinajul, etc.

Caut o relatie prietenie, amicitie, relatie de suflet, Casatorie, intemeierea unei familii, Socializare si discutii interesante.

Partenerul cautat: Apropiat de varsta mea , un barbat de preferinta din Pitesti, sincer, loial, tandru , semtimental, mai inalt ca mine sa avem hobiuri comune, iubitor de animale, de flori, de frumos in general, fara obligatii conjugale .

Iubire ? Iubirea unul din cele mai frumoase sentimente din viata unui om , care greu se gaseste, si foarte usor se pierde. O femeie are nevoie de iubire.

Mesaje de dragoste:

In splendoarea acestei dimineti reci de toamna tarzie,
Deschide usa inimii sa intre cele mai
Sincere ganduri si urari de bine!
Am batut la usa ta,sa-ti aduc in dar,
Un strop de fericire,un zambet cu iubire,
Deschide inima sa le primesti cu drag.
Si inima curata, precum e cerul cristalin ,
Cand noaptea e-nstelata cu luna plina.
Sa ai la fiecare pas iubire si-ncantare,
La fiecare ceas , numai binecuvantare,
Zimbeste , Iubeste, Traieste.

Contact pe mail : cornelia_nuti51 yahoo.com :!: Adaugati @ inainte de yahoo.com
Vizitator

Re: Femeie din Pitesti pentru prietenie, casatorie.

Mesaj de Vizitator »

Buna , ti-am vazut de mai multe ori anunturile , mi-ar face mare placere sa ne cunoastem in speranta uneri frumoase prietenii ! ;;) ... :x
O zi Binecuvantata !
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.