CAUT SUFLETUL PERECHE

Pentru anunțuri si întâlniri scrie un anunt matrimonial aici daca esti singur si dorești sa întâlnești o fata sau o femeie.
chiarra
New member
Mesaje: 1
Membru din: 05 Oct 2009, 18:29

CAUT SUFLETUL PERECHE

Mesaj de chiarra »

Doamna prezentabila 49 ani,cetatean elvetian,studii medii,divortata,fara copii,fara vicii,sensibila,romantica doresc casatorie domn cult 46-50 ani,serios,sincer,manierat,prezentabil,fara copii,fara vicii,de caracter,sufletist,gospodar.Rog prezentare cu fotografie recenta la E-Mail: b.bambi2007 @ gmail .com
inginerul_14
New member
Mesaje: 4
Membru din: 14 Sep 2010, 08:43

Re: CAUT SUFLETUL PERECHE

Mesaj de inginerul_14 »

nu stiu daca vrei tu sa vorbesti cu mine?eu nu sant casatorit nu am copii si eu caut sufletul pereche am 43 ani sant din prahova dar cu bani este mai rau restul ok pucrez sant la o firma de paza
langa ploiesti vrei sa ne cunoaste?yon_boss_14 imi dai acept pe mess?multumesc
inginerul_14
New member
Mesaje: 4
Membru din: 14 Sep 2010, 08:43

Re: CAUT SUFLETUL PERECHE

Mesaj de inginerul_14 »

nu stiu daca vrei tu sa vorbesti cu mine?eu nu sant casatorit nu am copii si eu caut sufletul pereche am 43 ani sant din prahova dar cu bani este mai rau restul ok pucrez sant la o firma de paza
langa ploiesti vrei sa ne cunoaste?yon_boss_14 imi dai acept pe mess?multumesc
Vizitator

Re: CAUT SUFLETUL PERECHE

Mesaj de Vizitator »

chiarra scrie:Doamna prezentabila 49 ani,cetatean elvetian,studii medii,divortata,fara copii,fara vicii,sensibila,romantica doresc casatorie domn cult 46-50 ani,serios,sincer,manierat,prezentabil,fara copii,fara vicii,de caracter,sufletist,gospodar.Rog prezentare cu fotografie recenta la E-Mail: b.bambi2007 @ gmail .com
Vizitator

Re: CAUT SUFLETUL PERECHE

Mesaj de Vizitator »

costy,42ani,niciodata casatorit ,nam copi, am 189cm,oki verzi brunet,85kg nu consum alcol, as dori sa-te cunosc sa vin la tine uite adresa mea de mess mailto:costynel41@yahoo.com">costynel41@yahoo.com te pup astept sa ma vezi,o sa-ti plak sunt barbatul care til doresty.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.