Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Ai relatie cu probleme? Ai intrebari despre dragoste? Cauti sfaturi despre relatii! Cu ajutorul lui Cupidon treci mai uşor peste o despărţire, găseşti puterea să te îndrăgosteşti din nou, afli cum să-l cuceresti pe bărbatul viselor tale şi cum să ai o relaţie pasionala. Relaţii complicate şi tensionate, nepotriviri, despărţiri dureroase… sunt problemele pe care le poţi rezolva citind sfaturile noastre pe Forum.
Vizitator

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de Vizitator »

Eu citesc multe carti si ziare si daca se poate sa fac articole pe forum din aceste surse de comunicare.Oricum le fac un fel de rezumat ca nu scriu cuvant cu cuvant cum este redactat articolul.Macar nu copiez de pe internet ca altii ci ma inspir din alte mijloace de comunicare.Vreau sa stiu daca pot face acest lucru ca sa nu muncesc degeaba si apoi sa mi se zica ca articolele sunt copiate.Ca macar eu scriu articolele nu dau copy/paste ca altii.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de iubire »

Alex noi verificam daca discutiile sunt copiate de pe net si in caz pozitiv, le stergem. Atata timp cat nu copii cuvant cu cuvant se accepta. Daca reformulezi un articol de revista sau de ziar cu cuvintele tale, este in regula. Insa trebuie sa spui la sfarsit din ce sursa te-ai inspirat si noi vom verifica.
Vizitator

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de Vizitator »

Putem face articole sau referate din filmele de iubire,drama etc la care ne uitam.Ca eu a-si putea sa incep sa ma uit mai mult in program sa vad ce tip de film este in ziua respectiv ca sa vizionez si apoi sa fac o scurta povestire a evenimentelor ce s-a intamplat in el.

Vreau sa mai stiu cand adaugi multi prieteni si eu vreau sa trimit la toata lumea acelasi mesaj cu linkul la articolele mele se poate face acest lucru fara sa trimit la fiecare personal acelasi mesaj.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de iubire »

Nu, nu acceptam referate la filme de iubire. Dorim discutii interesante, utile.

Pentru a trimite link de recomandare prietenilor tai o poti face prin yahoo messenger sau publicand linkurile in cadrul anunturilor gratuite pe diferite site-uri de anunturi gratuite.
Vizitator

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de Vizitator »

Inseamna ca pe forum acesta nu exista aceasta optiune sa iti alegi prietenii la care vrei sa le trimiti mesajul din lista mea .Ca eu sunt inregistrat in multe forumuri si stiu ca exista aceasta optiune sa selectezi oamenii la care vrei sa ajunga acel mesaj.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de iubire »

Nu vad care este rostul exact insa desigur ca aveti aceasta opriune apasand sus in meniu pe cuvintele Profilul Meu sau aici class="postlink-local" cupidon.ro/forum/ucp.php">ucp.php
Vizitator

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de Vizitator »

Pot sa fac despre orice subiect care sa tina de topicurile deschise de pe site-ul dumneavoastra class="postlink" cupidon.ro/forum/">cupidon.ro/forum/ Ca eu sa zic vreau sa fac un articol din topicurile Divertisment,Discutii pe alte teme,Timp liber etc. si poate acel aticol care vrea sa il fac nu tine numai de subiectul iubire.Sa zic fac articole despre barfele din showbiz,iubiri de vedete,casatorii ideale,poate sa fie despre politica etc.
Ca eu vreau sa castig bani la dumneavoastra din toate cele 3 formule sau daca exista si mai multe variante in care sa castig bani in afara de cele 3 care le-ati propus ar fi super.Ca eu la inceputul lunii am terminat cu licenta si sunt dispus sa lucrez in cat mai multe de locuri nu numai pe internet si pe teren daca imi gasesc un loc de munca.Ca eu acuma am mult timp liber si decat sa pierd timpul mai bine sa fac ceva util in care sa castig si bani.
Vizitator

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de Vizitator »

Eu ceea ce am scris pana acuma nu conteaza in ce topic chiar si in acesta o sa fiu platit pana la urma la raspunsurile si intrebarile care le-am dat cand o sa fie gata articolele mele.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de iubire »

Topicurile neinteresant nu sunt platite evident.Platim doar ce este interesat si UTIL pentru cititori, nicidecum bla bla-uri asa ca sa treaca vremea. Raspunsurile care nu aduc un punct de vedere original, vor fi neluate in seama, nu vor fi puse la numar.
Vizitator

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de Vizitator »

Stiu ca doar articolele neintweresante nu sunt platite orice scrii,dar cum eu am dat raspuns la alte discutii incepute de alti membrii primesc pentru fiecare raspuns 2 eurocenti,iar daca deschid discutii scrise de mine primesc 6 eurocenti ca nu scrie in regulament la aceasta varianta daca este util sau inutil raspunsurile mele.Stiu ca sunt platit pentru cand fac cele 50 de discutii.
Este adevarat ca articolele trebuie sa fie originale si sa fie interesant pentru cititori.Cate articole trebuie sa scriu pentru cei 150 euro din Formula 2.Ca la Formula 3 inca nu ma impic asa de mult.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.