Cu ce va putem ajuta ?

Pentru orice fel de subiecte care nu se incadreaza in rubricile de mai sus.
Avatar utilizator
Cupidon
Site Admin
Mesaje: 285
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de Cupidon »

Aveti o intrebare legata de functionarea siteului ? Raspundeti la aceasta discutie sau incepeti o noua discutie. Titlul trebuie sa fie sugestiv, pentru ca alti utilizatori sa poate citi raspunsurile ce vor fi date, fara sa fie nevoiti sa mai puna aceleasi intrebari. O rubrica de ajutor este deja accessibila pe site, insa prin acest forum intrebarile vor primi raspunsuri mai adecvate.
Avatar utilizator
Cupidon
Site Admin
Mesaje: 285
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cu ce va putem ajuta in agentia matrimoniala ?

Mesaj de Cupidon »

Profilele membrilor noi inscrisi, sunt verificate inainte sa fie acceptate. Cei care au profilele completate cu puncte puncte ( ..............), sau in bataie de joc, cei care au scris in profile mesaje publicitate sau de racolare pentru aventuri de o noapte, profilele incomplete, sunt imediat sterse.

Facem tot posibilul sa avem un site curat, fara profile indecente si poze cu persoane dezbracate. In timp va veti da seama ca suntem cea mai mare si cea mai serioasa agentie matrimoniala din Romania.

Ca sa raspund la intrebarea : "de ce nu imi pot citi mesajele", trebuie s astiti ca in prezent activam gratuit aceasta optiune pentru femei, in maximum 24 de ore de la inscriere, dupa verificarea profilului si a pozelor. In prezent, asa cum am confirmat prin mail, whit3_angel si poate citi mesajele.

barbatii trebuie sa plateasca daca vor sa scrie sau sa citeasca mesajele. Preturile pentru ei sunt adaptate situatiei din Romania. Cetatenii straini, au preturi adaptate salariilor din Uniunea europeana. Asadar barbatii care nu platesc, Nu pot siti mesajele. Daca nu au bani, sau nu vor sa plateasca, barbatii pot scrie 30 noi mesaje pe Forum si atunci le oferim Gratuitate totala la mesaje si posibilitatea de a contacta fetele si doamnele din agentia matrimoniala MATRIMO. Saracia nu este o piedica in a gasi pe cineva, insa dorim macar sa vedem daca cei care nu isi permit sa plateasca din diferite motive, nu ascund cumva si o saracie de gandire.... ceea ce este grav.
felixx
Member
Mesaje: 100
Membru din: 29 Iun 2008, 14:56

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de felixx »

Buna intrebare si in acelasi timp grea.
Fiecare membru ar vrea ceva, dar oare puteti multumi pe toata lumea.????
As vrea sa intalnesc un site al unei agenti cu pretenti, este greu avand in vedere ca exista o "economie de piata" care uita de adevaatele valori (educatie, moralitate, etc).
Nu este vina vostra, din contra sunteti sau cel putin incercati sa fiti seriosi, dar nu depinde in totalitate doar de voi.
Eu de exempul as pune preturi mai mari chiar foarte mari, pentru simplu motiv ca ....CALITATEA costa, si ar trebui invatati " DOMNI" tomnatici care cauta tine cat si "TINEREI" care cred ca tot ce zboara se mananca, ca daca vor o relatie serioasa trebuie sa prezinte o anumita credibilitate, siguranta.
Spune unui barbat ca il costa ( exp. 300 euro/luna) si vei avea 2 raspunsuri:
1. Da sunt de acord pentru ca doresc o relatie serioasa.
2. Lasa....ca, cu 20 EURO gasesc femei si la colt de strada.
Poate ar trebui facuta si o asemenea selectie, pentru ca BARBATII straini sa invete ca romancele sunt femei de calitate, (celoe care sunt) si nu un popor de .......
Poate gresesc , dar stiu ca un diamant nu-l poti cumpara cu 20 EURO, poate o sticla care se da drep DIAMANT.
Multumesc si iertare daca !!!!!!!!!!!!!
Avatar utilizator
Cupidon
Site Admin
Mesaje: 285
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de Cupidon »

Serviciile costa in functie de efortul nostru. Daca unii nu au bani dar vor sa utilizeze un site de agentie matrimoniala fara ca noi sa fim nevoiti sa depundem vreun efort, este un lucru care ne aranjeaza. Daca nu lasam si formule ieftine, siteul devine pustiu, deoarece, cei inscrisi nu pot comunica. Fara comunicare, interactivitate, un site nu are vizite. Fara vizite, nu ies bani din publicitate. Daca nu stiati, un site primeste bani de la Google, pentru fiecare Click facut de vizitator pe publicitatile Adsense afisate pe un site.

Barbatii care stiu ce vor, platesc abonament mai scump la agentie matrimoniala si atunci ii ajutam noi sa gaseasca.

In prezent fetele pot trimite mesaje, insa cei care nu sunt VIP, adica nu au platit, nu pot citi mesajele pana nu platesc. Asadar MATRIMO.com poate fi site de intalniri si o agentie matrimoniala cu preturi in functie de servicii.
te_ascult
Member
Mesaje: 34
Membru din: 07 Aug 2009, 15:41

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de te_ascult »

ce pot spune am citit raspunsurile dar daca .. chiar imi doresc ceva cu adevarat si nu am sa dau... ce pot face ..
paote ca mai exista si oameni sinceri si adevarati...pai deja sunt ajutat sper sa fac cele 30 de posturi sa pot incerca sa vad daca am si eu noroc in viata astaaaa, va multumesc
te_ascult
Member
Mesaje: 34
Membru din: 07 Aug 2009, 15:41

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de te_ascult »

am facut cele 30 de posturi cum fac sa beneficiez de cele 6 luni
sdvio
Member
Mesaje: 28
Membru din: 23 Oct 2011, 20:07

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de sdvio »

ar trebui ca cei fideli site-ului care viziteaza site-ul in fiecare zi,care isi petrec minim 10 minute pe site sa poata trimite , primi si vizualiza mesajele gratuit.Ar fi un lucru frumos si cu siguranta numarul vizitatorilor si al celor noi inscrisi ar creste foarte mult:)
sorinle
New member
Mesaje: 1
Membru din: 10 Sep 2009, 19:51

Am nevoie sa ma ajutati la modul cancret.

Mesaj de sorinle »

M-am inscrir recent pe acest site dar eu nu am timpul si nici profesionalismil D-voastra . Deci as dorii sa cautati D-voastra pentru mine, e posibil?
Cu respect.
Avatar utilizator
aplus
Member
Mesaje: 31
Membru din: 25 Oct 2009, 02:27
Localitate: Arad, RO
Contact:

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de aplus »

Am constatat că este un adevărat efort să obţin cele 30 de postări, în mod fer, cinstit şi constructiv pe un forum cu un număr atât de mic de vizitatori online. Având însă angajamentul de a-mi găsii o parteneră prin orice metodă necesară am să persist. Dacă ar fi să plătesc, ce anume servicii mi se oferă, ce se îmtâmplă defapt pentru abonamentul achitat?
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.