Femeie vaduva, fara obligatii, gospodina, nematerialista

Pentru anunturi matrimoniale, scrie un anunt daca esti singura si doresti sa intalnesti un baiat / barbat.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Mesaj de iubire »

/ Sunt o femeie vaduva de 7 ani, singura si fara obligatii sunt o persoana sanatoasa ,cu multa energie , pensionara din invatamant, cu o situatie buna , am o singura fata casatorita cu un singur copil ,care stau separat de mine ,avand si ei tot o situatie buna, singuratatea este mai grea decat o boala , sunt romantica, sentimentala ,cu mult bun simt , imi place munca ,dar si distractia.

Imi plac calatoriile (dupa posibilitati) ,sunt cu multa energie pozitiva, vesela , sincera si corecta , imi place sa ma uit in curtea mea , sunt parolista ,nu imi place agresivitatea, minciuna , zodia mea este "Pesti" ma caracterizeaza, imi place sa ingrijesc pe cei bolnavi (am experienta din familie) nu sunt materialista ,sunt sufletista ,ortodoxa , de nationalitate romana. Ma adaptez usor la orice fel de conditie ,ma imbrac frumos si elegant. Sunt o femeie iubitoare. /

Pentru a intra in contact direct si gratuit cu femei asemanatoare, inscrieti-va pe site.
Vizitator

Re: Femeie vaduva, fara obligatii, gospodina, nematerialista

Mesaj de Vizitator »

sant un nefericit din targu jiu,singur de 6 ani,si doresc o casatorie cu o femeie deodebita. adr mea rostarik
Vizitator

Re: Femeie vaduva, fara obligatii, gospodina, nematerialista

Mesaj de Vizitator »

buna sunt Danut,si as dori sa te cunosc,de fapt sa ne cunoastem...id-ul meu de mess este danut_lucian74...cred k ne-am potrivi
Vizitator

Re:

Mesaj de Vizitator »

iubire scrie:/ Sunt o femeie vaduva de 7 ani, singura si fara obligatii sunt o persoana sanatoasa ,cu multa energie , pensionara din invatamant, cu o situatie buna , am o singura fata casatorita cu un singur copil ,care stau separat de mine ,avand si ei tot o situatie buna, singuratatea este mai grea decat o boala , sunt romantica, sentimentala ,cu mult bun simt , imi place munca ,dar si distractia.

Imi plac calatoriile (dupa posibilitati) ,sunt cu multa energie pozitiva, vesela , sincera si corecta , imi place sa ma uit in curtea mea , sunt parolista ,nu imi place agresivitatea, minciuna , zodia mea este "Pesti" ma caracterizeaza, imi place sa ingrijesc pe cei bolnavi (am experienta din familie) nu sunt materialista ,sunt sufletista ,ortodoxa , de nationalitate romana. Ma adaptez usor la orice fel de conditie ,ma imbrac frumos si elegant. Sunt o femeie iubitoare. /

Pentru a intra in contact direct si gratuit cu femei asemanatoare, inscrieti-va pe site.
Vizitator

Re: Femeie vaduva, fara obligatii, gospodina, nematerialista

Mesaj de Vizitator »

Eu sunt un tip de 31, inginer. Sunt separat de un an de zile, am un copil, si chiar as avea nevoie de o prietena macar ca sprijin daca nu mai mult.
In caz ca te tenteaza cauta ma la mailto:mmirza@yahoo.com">mmirza@yahoo.com .
(imi pare rau ca nu pot fi mai bun de atat dar cel putin sunt sincer)
pa pa
Vizitator

Re: Femeie vaduva, fara obligatii, gospodina, nematerialista

Mesaj de Vizitator »

buna dimineatadoamna draga! daca vrei vb pe m ess ....bucur_vasile76 @yaho.com sau pe site ...bucuresco
Vizitator

Re:

Mesaj de Vizitator »

:)
iubire scrie:/ Sunt o femeie vaduva de 7 ani, singura si fara obligatii sunt o persoana sanatoasa ,cu multa energie , pensionara din invatamant, cu o situatie buna , am o singura fata casatorita cu un singur copil ,care stau separat de mine ,avand si ei tot o situatie buna, singuratatea este mai grea decat o boala , sunt romantica, sentimentala ,cu mult bun simt , imi place munca ,dar si distractia.

Imi plac calatoriile (dupa posibilitati) ,sunt cu multa energie pozitiva, vesela , sincera si corecta , imi place sa ma uit in curtea mea , sunt parolista ,nu imi place agresivitatea, minciuna , zodia mea este "Pesti" ma caracterizeaza, imi place sa ingrijesc pe cei bolnavi (am experienta din familie) nu sunt materialista ,sunt sufletista ,ortodoxa , de nationalitate romana. Ma adaptez usor la orice fel de conditie ,ma imbrac frumos si elegant. Sunt o femeie iubitoare. /

Pentru a intra in contact direct si gratuit cu femei asemanatoare, inscrieti-va pe site.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.