Acceptam doar anunturi matrimoniale decente

Pentru anunturi matrimoniale, scrie un anunt daca esti singura si doresti sa intalnesti un baiat / barbat.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Mesaj de iubire »

Va anuntam ca acceptam doar anunturi Matrimoniale decente. Nicidecum nu vom tolera anunturi cu tenta sexuala, poze ce reprezinta femei dezbracate, anunturi de la prostituate, saloane de masaj erotic, etc ect.

Chiar daca este gratuit, acest site se doreste a fi un site de calitate, respectabil. Va multumim pentru intelegere.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Mesaj de iubire »

Iata un exemplu, un model posibil, preluat a de la o fost membra a site-ului www.cupidon.ro :

/ Sunt o femeie obisnuita, impetuoasa ca o furtuna si naiva ca un copil. Am divortat si am am obtinut greu, dupa un an si jumatate, custodia baiatului meu de 5 ani. Sunt o femeie responsabila si sunt constienta ca o familie monoparentala poate marca profund conceptiile despre viata ale unui copil. Imi doresc o familie bazata pe respect, intelegere, prietenie si iubire, care sa modeleze pozitiv caracterul baiatului meu, sa ne ofere protectie si stabilitate emotionala. Sunt inca marcata de tot ce mi s-a intamplat si abordez un oarecare scepticism fata de orice posibila relatie. Dar vreau sa ma simt implinita! Sunt o femeie puternica, dar...e asa obositor sa ai mereu dreptate! Evident: nu am doar calitati! Dar cine iubeste trandafirii...accepta si spinii! Caut un barbat cu varsta intre 36 si 50 de ani, sincer, inteligent, tandru, cu sau fara obligatii, capabil sa ma indrageasca cu defectele si calitatile mele, sa fie un prieten si un model pentru fiul meu. Exclus aventurierii. nu vreau sa incurc pe nimeni./
Vizitator

Re: Acceptam doar anunturi matrimoniale decente

Mesaj de Vizitator »

Sunt un barbat de 36 de ani,trecut prin doua casatorii,deci divortat,am 5 copii...4 din prima casatorie si 1 din a doua,le sunt si tata si mama...dar nu ma plang! Copiii sunt oglinda sufletului. imi doresc sa cunosc o femeie decenta,credincioasa (ortodoxa),sa aiba un suflet cald si iubitor cu care sa pot merge pe drumul vietii incontinuare.Nu sunt genul de barbat aventurier,exclud femeile vulgare,aventuriere ....deci caut seriozitate,pt a fi contactat mai usor id-ul meu de mess este danut_lucian74...sper acolo undeva sa existe un suflet firav si sensibil care doreste sa alunge singuratatea si sa doreasca iubirea unui barbat puternic si tandru
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.