Mergi la mare anul acesta cu copilul/copiii?

Organizarea nuntii, verighete, rochii de mireasa, costume, invitatii, flori fotograf si filmare, muzica, tort etc
iuby33
Member
Mesaje: 50
Membru din: 07 Iul 2010, 16:41

Mergi la mare anul acesta cu copilul/copiii?

Mesaj de iuby33 »

Metereologii anunta o vara imprevizibila anul acesta. Se pare ca vor fi fluctuatii mari de temperatura. Vom avea parte si de perioade mai lungi cu ploi. Vedem deja ce se intampla in unele regiuni ale tarii... inundatii care au intrecut deja orice imaginatie.
Totusi daca ne-am planificat deja vacanta, ne gandim ca exact atunci cand mergem noi in concediu va fi vreme frumoasa. Daca mergi la mare, te-ai gandit sa iti duci si copilul/copiii? Sau preferi sa il/ii lasi acasa, poate cu bunicii?
wildhoney
Member
Mesaje: 57
Membru din: 19 Iul 2010, 13:37

Re: Mergi la mare anul acesta cu copilul/copiii?

Mesaj de wildhoney »

Nu am copii insa daca as avea nu i-as lua in concedii decat daca as sti ca sunt destul de mari ca sa ma pot intelege cu ei, sa nu imi provoace diferite scene neplacute
Vizitator

Re: Mergi la mare anul acesta cu copilul/copiii?

Mesaj de Vizitator »

Marea cu tot ce e mai frumos si bun ne invita pe toti,pacat sa nu iti iei copii,mai ales ei au nevoie de apa sarata,soarele cu razele lui blande sa le mangaie corpul atat de fragil.
Sa fixeze calciu in oase,sa se dezvolte frumos si sa fiti mandri de puiutii vostri,cu poznele si nazdravaniile lor.
Uitam repede ca si noi suntem niste copii" mai mari cu ceva ani"
Nu o sava cada bine concediu ,o sa vreti sa stiti tot timpul ce fac,daca mananca,daca nu are febra si chiar, nu v-ar placea sa va jucati impreuna in nisip?
Mai ganditiva

sa fiti iubiti ,

mari
Vizitator

Re: Mergi la mare anul acesta cu copilul/copiii?

Mesaj de Vizitator »

Eu nu aş putea merge în concediu fără copiii mei! Dacă eu mă bucur de apă, soare, plimbări, ei de ce să nu aibă parte de aceste distracţii?
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.