Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Ai relatie cu probleme? Ai intrebari despre dragoste? Cauti sfaturi despre relatii! Cu ajutorul lui Cupidon treci mai uşor peste o despărţire, găseşti puterea să te îndrăgosteşti din nou, afli cum să-l cuceresti pe bărbatul viselor tale şi cum să ai o relaţie pasionala. Relaţii complicate şi tensionate, nepotriviri, despărţiri dureroase… sunt problemele pe care le poţi rezolva citind sfaturile noastre pe Forum.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de iubire »

Asa cum am spus anterior, se poate plati si dupa 50 de articole. Subiectul : dragoste este innepuizabil.

Un site tematic este mai valoros in sine decat un site generalist. Cel putin asa consideram noi si acesta ne este proiectul. Nu putem amesteca lucrurile. Google nu apreciaza asta.

Va amintim noile discutii pe forum sunt deasemeni platite de noi din fonduri personale. Daca aveti subiecte foarte interesante puteti castiga ceva.

Platim articolele cu 27 centi, in timp ce noile discutii le platim intre 5-6 centi, in functie de interesul pe care il pot reprezenta pentru vizitatori.
donlorentzzo
New member
Mesaje: 1
Membru din: 07 Iul 2011, 16:35

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de donlorentzzo »

Salut Admin!

Partea proasta e ca nu ti-am vazut trecut numele nicaieri, trebuie sa recunosc nici nam rasfoti prea mult.
In legatura cu scrierea de articole/tematici/etc. mai este valabila?
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de iubire »

@ donlorentzzo Ma cheama Raluca ANA, desi nu cred ca este atat de important numele meu. Da este valabila oferta care consta in a fi platit pentru discutiile si articolele scrise de membrii www.cupidon.ro
Vizitator

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de Vizitator »

Unde pot sa ma uit si sa vad cati bani am strans?
Vizitator

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de Vizitator »

Imi raspunde si mie cineva??
andrei89
New member
Mesaje: 9
Membru din: 30 Dec 2013, 23:20

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de andrei89 »

Poate ar trebui sa mai citesti o data ce scrie in deschiderea post-ului cu bold:
Iti platim 6 euro centi pentru fiecare noua discutie scrisa de catre tine.
Iti platim 2 euro centi pentru fiecare raspuns dat la discutiile incepute de alti membri.
si mai stim ca:
New member
Replici:2 (asta scrie in dreptul post-urilor tale)
acum folosind un program informatic super sofisticat si introducand datele problemei in felul urmator:
2 replici x 0.02 euro - ne dam seama ca tu in acest moment esti cu 0.04 euro mai bogat!
Sincerele mele felicitari! :roll:
Vizitator

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de Vizitator »

Buna . Am si eu o intrebare : unde vedem cati bani am strans ? Trebuie sa ne calculam noi articolele sau cum facem?
Vizitator

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de Vizitator »

Buna!
Oferta e destul de tentanta, dar a fost cineva platit pana acum?
Mai este oferta valabila?
Unde verificam situatia contului? Cate posturi sunt sau nu acceptate?
Multumesc anticipat pentru raspuns.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Re: Iti dam bani pentru noile discutii incepute de tine

Mesaj de iubire »

Totalul articolelor publicate se actualizeaza automat dupa fiecare articol inscris.

Oferte a fost, este si va fi valabila pana in 30 ianuarie 2020.

Astfel, sper sa nu mai apara saptamanal intrebari pe forum si prin mesaj privat , de genul : "Mai este valabila oferta" ?

Platile se onoreaza fara intarziere celor care scriu articole cu pasiune, nicidecum celor care copie articolele de unde apuca de pe Internet sau care compun raspunsuri formate din 2-3 cuvinte.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.