banc banc banc

Discutii despre muzica, filme , poze haioase, videoclipuri, filmulete, bancuri, etc.
Vizitator

banc banc banc

Mesaj de Vizitator »

O tipa isi aude barbatul parcand masina in garaj, pe cand era in pat cu amantul. - Fugi, ia-ti hainele si sari imediat pe geam!, ii striga tipa. - Cum sa fug asa? Nu vezi ca ploua cu galeata afara??
Totusi, tipul n-are incotro, iese pe geam si sare in strada, complet gol si cu hainele in maini, si se trezeste in mijlocul maratonului anual care avea loc in oras. Ce sa faca, se pune si el pe fugit. Unul care alerga alaturi, se uita la el si il intreaba:
- Ati mai participat la maraton?
- O, da, in fiecare an.
Si mereu alergati gol?
- Sigur, imi da o mare senzatie de libertate!
- Si cu hainele in maini?
- Da, dupa aceea ma imbrac pur si simplu si ma urc in masina.
-Si... purtati de fiecare data prezervativ? mai intreaba tipul mirat.
- Aaa, nuuuu, numai cand ploua!
Vizitator

Re: banc banc banc

Mesaj de Vizitator »

In Japonia a fost inventat un robot care inlocuieste cu brio un politist. Robotul a fost exportat, in S.U.A si in Romania. In Japonia in decurs de 10 minute acesta a arestat 25 de infractori. In S.U.A. robotul a arestat 50 de infractori in 10 minute. In Romania in 10 minute a fost furat si vandut la fier vechi.
Vizitator

Re: banc banc banc

Mesaj de Vizitator »

Ion pleaca ca in fiecare seara la lucru cu caruta iar Maria se pregateste, face prajituri, ca doar trebuia sa vina amantu. Pleaca Ion, iar pe drum i se strica o roata de la caruta si se in toarce acasa. Cand ajunge ii spune Mariei:
-Vai da de unde ai stiut ca o sa ma intorc acasa? Maria ii raspunde:
-Am presimtit io asa.
Mananca, se pun in pat si Maria vede la geam ca venise amantu' si ca aprindea farurile de la masina la fereastra casei. Se ridica Maria, se duce la geam si Ion o intreaba:
-Ce faci Maria?
Marie ii raspunde:
-Ma duc sa ma rog.
Deschide geamul si incepe:
-Tatal nostru cel de'a fara nu tie randul asta seara, pace'n cer si pe pamant maine seara esti la rand.
spartacus
Member
Mesaje: 18
Membru din: 23 Feb 2014, 16:35

Re: banc banc banc

Mesaj de spartacus »

MARITIS fata -Taticule,ma marit! -Cum adica,te mariti asa tam nesam? Abia il cunosti de o saptamana! Esti sigura ca-l iubesti? -Asta e treaba mea. -Dar el te iubeste? Asta e treaba lui. -Si din ce o sa traiti? -Asta e treaba ta... :D
Vizitator

Re: banc banc banc

Mesaj de Vizitator »

Un tip isi conduce prietena acasa, noaptea, dupa discoteca. Ajunsi in poarta casei fetei, tipul se reazema cu cotul in perete si incepe vrajela la greu. Dupa vreo 15 minute se deschide usa si apare tatal fetei, chior de somn.
- A zis nevasta-mea ca se culca ea cu tine, numai ia cotul de pe interfon !
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.