Ce gen de muzica asculti?

Discutii despre muzica, filme , poze haioase, videoclipuri, filmulete, bancuri, etc.
iuby33
Member
Mesaje: 50
Membru din: 07 Iul 2010, 16:41

Ce gen de muzica asculti?

Mesaj de iuby33 »

Eu ascult un anumit gen de muzica in functie de dispozitia pe care o am la un moment dat. Ma relaxeaza piesele romantice si cele de muzica clasica. Asa ca pe acestea le ascult cand sunt agitata... stresata... nervoasa chiar :oops: . In general imi place muzica pop, rave, dar ascult cu placere si unele melodii rock, in special balade. Nu refuz sa ascult nici muzica rap. Imi place mai ales Eminem.
Tu ce gen de muzica asculti?
Vizitator

Re: Ce gen de muzica asculti?

Mesaj de Vizitator »

Mie imi place muzica: populara... :)
Vizitator

Re: Ce gen de muzica asculti?

Mesaj de Vizitator »

Mie imi place rock-ul si muzica veche....elvis, eagles
iosif
Member
Mesaje: 97
Membru din: 23 Sep 2010, 17:25

Re: Ce gen de muzica asculti?

Mesaj de iosif »

Depinde de stare.Daca sunt mai nervos,pavarotti,enigma,era,jean michelle jarre astea ma ajuta la relaxare.Daca am avut o zi mai buna ascult David Guetta sau ma rog hiturile de la radio. Mai bag si rock rareori dar ala vechi cum ar veni Pink Floyd.
Vizitator

Re: Ce gen de muzica asculti?

Mesaj de Vizitator »

Eu ascult multe, dar in principal imi umplu ziua cu rock alternativ, pentru ca gasesc piese pentru orice stare de spirit in acest gen. Daca vreau totusi o zi relaxanta si vreau sa ma rup putin de lumea asta, ascult muzica simfonica. Si in ultimul rand, cand vreau sa-mi aduc aminte de anii de gimnaziu si de liceu, ascult pop; mi se pare muzica special creata pentru fete.
Vizitator

Re: Ce gen de muzica asculti?

Mesaj de Vizitator »

depinde de dispozitie, prefer insa tracy chapman, etta jones sau katie melua.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.