Fetele care nu vin la intalnire

Ai relatie cu probleme? Ai intrebari despre dragoste? Cauti sfaturi despre relatii! Cu ajutorul lui Cupidon treci mai uşor peste o despărţire, găseşti puterea să te îndrăgosteşti din nou, afli cum să-l cuceresti pe bărbatul viselor tale şi cum să ai o relaţie pasionala. Relaţii complicate şi tensionate, nepotriviri, despărţiri dureroase… sunt problemele pe care le poţi rezolva citind sfaturile noastre pe Forum.
Avatar utilizator
Cupidon
Site Admin
Mesaje: 285
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Fetele care nu vin la intalnire

Mesaj de Cupidon »

Ce parere aveti de Fetele care nu vin la intalnire ? Ati luat vreodata o asemenea " plasa " sau " teapa " pe romaneste ?
sdvio
Member
Mesaje: 28
Membru din: 23 Oct 2011, 20:07

Re: Fetele care nu vin la intalnire

Mesaj de sdvio »

Intr-un fel le dau dreptate.Inainte de a se intalni cu un baiat,fiecare fata trebuie sa vorbeasca mult cu acel baiat,astfel isi da seama ce fel de persoana este.uneori nu vin pentru ca le este teama sau pentru ca unii baieti sunt mincinosi si aproape nimic din ce au discutat nu este adevarat.Eu nu ii inteleg de ce mint?Ce obtin?
Avatar utilizator
aplus
Member
Mesaje: 31
Membru din: 25 Oct 2009, 02:27
Localitate: Arad, RO
Contact:

Re: Fetele care nu vin la intalnire

Mesaj de aplus »

Mi se pare o dovadă irevocabilă de laşitate... foarte bine că nu vine... :D
Avatar utilizator
Cupidon
Site Admin
Mesaje: 285
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Fetele care nu vin la intalnire

Mesaj de Cupidon »

Cand agentia matrimoniala fixeaza intalnirea si cand o fata promite ca va fi prezenta la acea intalnire, nu este frumos sa nu se prezinte. Barbatul vine degeaba iar agentia este considerata in oarecare masura vinovata de nereusita intalnirii.
Avatar utilizator
aplus
Member
Mesaje: 31
Membru din: 25 Oct 2009, 02:27
Localitate: Arad, RO
Contact:

Re: Fetele care nu vin la intalnire

Mesaj de aplus »

D-voastra organizati chiar si intalniri?! Cum as putea beneficia de acest serviciu? Scuze de offtopic.
Avatar utilizator
Cupidon
Site Admin
Mesaje: 285
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Fetele care nu vin la intalnire

Mesaj de Cupidon »

Aplus scrie:D-voastra organizati chiar si intalniri?! Cum as putea beneficia de acest serviciu? Scuze de offtopic.
In prezent organizam intalniri doar cu barbatii din strainatate care platesc. Romanii au gratuitate si speram ca se descurca singuri sa aiba intalniri cu fetele.
Vizitator

Re: Fetele care nu vin la intalnire

Mesaj de Vizitator »

unii baieti mint pentru a se intalni cat mai repede cu fetele care ii intereseaza.baietii sunt foarte nerabdatori de fel.tre sa ne intelegeti si pe noi.adevarata fata mi-o arat la prima intalnire nu pe mes.
Vizitator

Re: Fetele care nu vin la intalnire

Mesaj de Vizitator »

MAI TREBUIE SA SE MATURIZEZE
cociu
Member
Mesaje: 30
Membru din: 24 Noi 2009, 18:20

Re: Fetele care nu vin la intalnire

Mesaj de cociu »

M-i se pare o dovada de prost gust cand o fata nu vine la intalnire.Este adevarat ca sunt situatii cand unei fete i se pare ceva care o face sa-si piarda increderea in siguranta acelei intalniri dupa ce deja totul a fost stabilit,dar problema asta ar trebui sa se rezolve inainte discutand ca noi baietii sa stim ce avem de facut, nu sa stam precum catelusii ateptand simtindu-ne penibil iar pe deasupra cand o suni sa vezi ce s-a intamplat ,ori nu iti raspunde ori primesti un raspuns de te da pe spate.O consider lipsa de respect in primul rand pt ea cand nu incearca sa rezolve pb.inainte daca nu mai doreste sa vina la intalnire.
iosif
Member
Mesaje: 97
Membru din: 23 Sep 2010, 17:25

Re: Fetele care nu vin la intalnire

Mesaj de iosif »

Ce sa faci,sunt copilaroase.Se integreaza perfect in categoria fetelor care mai bine stau pe mess toata ziua decat sa vina la o intalnire in oras.Am inteles daca e o distanta si nu se poate.

Dar cand esti in acelasi oras cu ea,o inviti la o cafea,nu vine dar doreste sa stea toata ziua la povesti interminabile si nonsensice despre nimic pe messenger,mi se pare o dovada clara ca la minte e doar o fetita de 12 ani care mai are mult de invatat.
"vreau sa ne cunoastem mai bine"..ok si chiar crezi ca prin messenger ne vom cunoaste mai bine decat fata in fata?..is it just me sau se poate observa o lipsa de logica aici.

Eu de obicei rup legatura instant cu fetele care nu vin la intalnire,o dovada de nesimtire cu un comportament pueril nu sunt tocmai genul meu de fete.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.