Care sunt secretele barbatilor ?

Locul ideal pentru schimb de pareri si sfaturi intre fete sau intre femei.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Mesaj de iubire »

Te-ai intrebat vreodata care sunt secretele barbatilor ? Se pare ca barbatii barfesc tot la fel de mult ca si femeile, se pare ca barbatii se masturbeaza chiar daca sunt casatoriti, se pare ca barbatii sunt mai disperati dupa femei decat femeile dupa barbati. Tu ce parere ai ? Sii ceva despre secretele, tainele barbatilor ?
Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Foarte frumos postat!!! cred ca ambele sexe au cam aceleasi defecte si calitati. Ce apreciez este faptul ca femeile de regula mint mai bine decat barbatii si chiar imi place chestia asta, dar niciodata nu sunt dispuse sa mearga pana la capat. Traiesc in frica si chiar daca nu recunosc e foarte usor sa iti dai seama.

Barbatii sunt dispusi tot timpul sa mearga pana la capat indiferent de pierderile aferente (pierderii colaterale). Merg pe premiza orice in plus nu strica ,ajuta relatiei, da si chiar ai dreptate ne place sa barfim poate mai mult ca femeile dar barfim in alte sensuri (de regula cum arata si ce face in pat ) spre deosebire de femeie care bf cu totul si cu totul dif de noi asta nu insemana ca sunt asemanatori.

Cu masturbatul chiar nu stiu ce sa iti spun. Cand ajungi sa te masturbezi si sa ai si prietena inseamna ca nu te mai satisface daca vezi mai utila o ...... decat o fata frumoasa care sa mai zici ca iti si mai pasa de ea imposibil.

Si referitor la chestii cu barbati sunt disperati dupa femei chair e adevarat. Da sunt obsedatii chiar daca avem ceva bun langa noi nu apreciem nici cand e langa noi nici dupa ce o pierdem probabil asta e firea barbatului sa fie un animal de companie dar nu pentru foarte mult timp.

Sunt barbat si recunosc : stiu ce vreau pana la momentul contrariu, si pana la urma cum ai putea sa refuzi o domnisoara frumoasa mai ales daca ea vine cu propunerea ? Foarte greu.
Vizitator

Mesaj de Vizitator »

de unde stii tu ca femeile mint mai mult ca barbatii? ai facut cumva un sondaj de opinie? pe ce date statistice te bazezi?
Vizitator

Mesaj de Vizitator »

iubire scrie:Te-ai intrebat vreodata care sunt secretele barbatilor ? Se pare ca barbatii barfesc tot la fel de mult ca si femeile, se pare ca barbatii se masturbeaza chiar daca sunt casatoriti, se pare ca barbatii sunt mai disperati dupa femei decat femeile dupa barbati. Tu ce parere ai ? Sii ceva despre secretele, tainele barbatilor ?

Sunt foarte multe sondaje de opinie facut mai ales in Uk din cate imi amintesc ,"20th Century Fox Home Entertainment", barbatii mint 2 de ori mai mult. In medie in jur de 40 de minciuni pe saptamana:
1. Asta e ultimul pahar,,,, (care nu consider ca e chiar o minciuna)
2.Nu am nimic sun ok ,,,(mai de fiecare data)
3 Femeia --- Iti place cu sunt imbracata,,---- Barbatul (da iti sta foarte bine hai sa mergem odata).
Asta ar insemna cam 90% din totalul de minciuni pe sapt , ar mai ramane 10%, ce ce face intr-un final ca femeia sa fie mai mincinoasa decat barbatul cu circa 75%......

Pup Astept intrebari...
Vizitator

Re: Care sunt secretele barbatilor ?

Mesaj de Vizitator »

barbatii au avut si vor avea intotdeauna secrete si ganduri ascunse si barbatii detin arta disimularii si pot minti in fata. Barbatii au hormonii mai "nesimtiti" si mai "nesatui" si de asta intotdeauna barfesc cand trece cate o tipe pe langa ei si mereu ,desi partenerul iti spune ca esti singura din viata lui si singura la care se gandeste cand e cu tine mintea sigur ii zboara in zari departate,la alta.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.